De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

welkom-in-groep-8bWelkom op de groepspagina van groep 8bDe juf van onze groep is juf Josje
welkom-in-groep-8aWelkom op de groepspagina van groep 8aDe juf van onze groep is juf Brenda.
welkom-in-groep-7bWelkom op de groepspagina van groep 7bDe meneer van onze groep is meneer Bastien.
welkom-in-groep-6-7aWelkom op de groepspagina van groep 6-7aDe meneer van onze groep is meneer Armand.
welkom-in-groep-5b-2Welkom op de groepspagina van groep 5bDe juf van onze groep is juf Debbie
welkom-in-groep-6bWelkom op de groepspagina van groep 6bDe juf van onze groep is juf Ingrid
welkom-in-groep-4-5aWelkom op de groepspagina van groep 4-5aDe juf van onze groep is juf Pauline
welkom-in-groep-4bWelkom op de groepspagina van groep 4bDe leerkrachten van onze groep zijn juf José en meneer Willem.
welkom-in-groep-3b-2Welkom op de groepspagina van groep 3bDe juffen van onze groep zijn juf Edith en juf Roos
welkom-in-groep-1-2e-2Welkom op de groepspagina van groep 2-3aDe juffen van onze groep zijn juf Judith en juf Saskia
welkom-in-groep-1-2eWelkom op de groepspagina van groep 1-2eDe juffen van onze groep zijn juf Lianne en juf Marjolein
welkom-in-groep-1-2dWelkom op de groepspagina van groep 1-2d.De juf van onze groep is juf Daisy.
welkom-in-groep-1-2cWelkom op de groepspagina van groep 1-2cDe juf van onze groep is juf Sonja. Op dinsdag staat juf Kimberly voor onze groep.
welkom-in-1-2bWelkom op de groepspagina van groep 1-2bDe juffen van onze groep zijn juf Helmy en juf Marja
wij-zijn-op-vakantieTerwijl de schoolvakantie is begonnen voor alle leerlingen, wordt er toch nog gewerkt op De Wingerd. In de vakantieperiode worden zonnepanelen op het dak van de school geplaatst en krijgen alle vloeren...
balinees-afscheidsfeest-voor-directeur-meneer-leoVrijdag 8 juni bedankten we niet alleen de hulpouders voor hun fantastische bijdrage het afgelopen jaar. We bedankten vooral ook meneer Leo voor zijn geweldige leiderschap. Hij mag gaan genieten van zijn...
kinderen-schilderen-roosendaal-750-jaarOp 5 november 2018 bestaat Roosendaal 750 jaar. En dat wordt het hele jaar door gevierd met allerlei activiteiten en evenementen. Het is een geweldig feest voor de hele stad, georganiseerd door de hele...
schoolvoetbaltoernooiWoensdag 4 april was het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi. 12 meisjes en 16 jongens hebben deze middag namens de Wingerd meegedaan. Helaas waren de resultaten net niet voldoende om door te dringen tot de...
12-december-stakingsdag-school-gesloten-2WIJ GAAN STAKEN Op vrijdag 13 april 2018, leggen wij weer één dag het werk neer. Waarom wij een dag van ons salaris inleveren en waarom wij aandacht vragen voor de situatie in het onderwijs, is hieronder...
cultuur-op-de-wingerdOp 22 maart kregen alle 16 OBO scholen het cultuurconvenant uitgereikt. Vanuit De Wingerd mochten Ellen, Anne en Isabel het convenant in ontvangst nemen. Onze eigen meneer Ronald gaf een geweldige...