De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

Timmeren

Nieuw
timmerenTijdens het buiten spelen wordt er veel gespeeld.  Wist u dat we op ODBS De Wingerd een echte timmertafel hebben en een gereedschapskist vol echt gereedschap?  De kinderen mogen regelmatig timmeren,...
interactieve-rekenlesEen impressie van een rekenles in november.  Onderwerp is 'vooruit en achteruit tellen'.  Met behulp van een pittenzakje gaan de kinderen in tweetallen 'pingpongen'.  Om de beurt tellen de kinderen...
creamiddag-2Tijdens de creamiddag zijn een aantal kinderen van groep 6b, 6/7 en 7b bezig geweest met het maken van een boot van gerecycled materiaal. De maandag erna zijn we ze ook echt gaan testen.  De kinderen...
creamiddag-2Tijdens de creamiddag zijn een aantal kinderen van groep 6b, 6/7 en 7b bezig geweest met het maken van een boot van gerecycled materiaal. De maandag erna zijn we ze ook echt gaan testen.  De kinderen...
creamiddag-3Tijdens de creamiddag zijn een aantal kinderen van groep 6b, 6/7 en 7b bezig geweest met het maken van een boot van gerecycled materiaal. De maandag erna zijn we ze ook echt gaan testen.  De kinderen...
voorleescircusTijdens de kinderboekenweek zijn er mama's en oma's komen voorlezen in onze groep.  Op vrijdag 12 oktober was het voorleescircus voor groep 1 t/m 6. Groep 6b had geluk! Er waren wel 3 mensen die in onze...
groep-1-2d-en-1-2e-in-een-nieuw-jasjeMet vereende krachten is het oude meubilair van de groepen 1-2d en e vervangen door nieuw meubilair. Het ziet er prachtig uit.
groep-1-2d-en-1-2e-in-een-nieuw-jasje-2Met vereende krachten is het oude meubilair van de groepen 1-2d en e vervangen door nieuw meubilair. Het ziet er prachtig uit.
groep-1-2d-en-1-2e-in-een-nieuw-jasje-2Met vereende krachten is het oude meubilair van de groepen 1-2d en e vervangen door nieuw meubilair. Het ziet er prachtig uit.
creatiefIn groep 2-3A zijn de kinderen lekker creatief bezig. We hebben samen een groepswerk gemaakt 'Iedereen = uniek, samen zijn we sterk'. We wilden ook laten zien dat we verkikkerd op lezen zijn met onze...
werkjes Zie hier zomaar wat werkjes waar we trots op zijn! 
bosdagVoor de herfstvakantie gingen we naar het bos. Het was een schitterende dag. Vele ouders waren bereid met ons mee te gaan. De kinderen konden naar hartenlust het bos ontdekken. O.V.-ouders hadden gezorgd...
kinderboekenweekVriendschap …wat is dat? Bij ons in de klas en vriendschap in boeken. Klassiekers kwamen voorbij als: Pluk van de Petteflet en Jip en Janneke, Kikker en al zijn vriendjes, Egel en beer. We maakten Jip en...
energieDit jaar zijn we na een warme vakantie gestart met het project energie. De zonnepanelen op onze school hebben voor veel denkwerk gezorgd. Zijn er nog meer vormen van ‘schone energie’? We keken allerlei...
leerlingenraadOp De Wingerd hebben we sinds schooljaar 2018-2019 een leerlingenraad. Notulen:september 2018Wat is een leerlingenraad? In een leerlingenraad zitten leerlingen die graag namens hun klas...
ons-lichaamAfgelopen week hebben de kinderen in kleine groepjes een omtrek van een lichaam gemaakt. Daar mochten ze allemaal woordjes in/bij schrijven die bij je lichaam horen. Er werd ontzettend goed samengewerkt...
bosdag-2Wat een heerlijk weer was het tijdens de jaarlijkse bosdag. De bosdag werd een feestdag! De kinderen genoten van al het moois om hen heen. Ze verzamelden blaadjes en vruchten. Ze renden met de hele...
kinderboekenweekDe kinderboekenweek stond afgelopen jaar in het teken van het thema 'Vriendschap'.  Elke klas kreeg tijdens de opening een schitterend (prenten)boek cadeau. Er is veel voorgelezen in alle groepen.  Ook...
bosdagDe bosdag was ook dit jaar weer een groot succes. De kinderen gingen op zoek naar paddenstoelen. Met behulp van een spiegeltje konden zij de sporen zien onder de hoedjes ervan. In een plastic zak...
kunstwerkBerichtje van Quincy en KimWe hebben met de hele klas een supercool kunstwerk gemaakt. We hebben het op zwart papier gemaakt in een vorm van een cirkel. Toen hebben we met wattenstafjes in de verf...