Ons Team





Staand van links naar rechts:
Saskia Govers, Ronald van Meer, Edith van Merriënboer, Petra van Tilburg, Debbie de Vlaming, Peter van Ginderen, Helmy Nagtzaam, Marja Louer, Willem Gabel, Nicole van Kalmthout,  Armand Kertzman, Josje Gelsing, Judith van Osta, Bastiën Heemskerk, Kim Bakker, Jan van Oers                  

Zittend op de bank van links naar rechts:
Roos Bruyninckx, Karin van Giessel, Ingrid van Hees, Kimberly Buijs, Brenda de Jong, Pauline Bombeeck, Lianne van der Wegen, José Venne, Marjolein Verwijs, Daisy Hol, Stefan Aarts

Niet op de foto: Margriet Valk, Sonja van den Bergh, Eefje van den Boom, Amber Kluin, Marie-José Brant     

 Functie: Werkdagen:
 Directie
Karin van Giessel
 

maandag t/m vrijdag

 

 Intern Begeleiding  
  Nicole van Kalmthout  ma, di, woe
  Petra van Tilburg  
+ ondersteuning directie
di, woe, do, vrij 
 Onderwijsondersteunend personeel  
  Peter van Ginderen
conciërge 
maandag t/m vrijdag
  Marie-José Brant
administratie
iedere ochtend 
 Vakleerkrachten  
  Muziek
Ronald van Meer 
"de meziekmeneer!"
 dinsdag en woensdag
  Spaans
Jan van Oers
donderdag
Gym
Kim Bakker
maandag
Klassenassistentes
Ondersteuning leerlingen en leerkrachten
Mariska Nagtzaam
maandag t/m vrijdag
  Ondersteuning leerlingen en leerkrachten
Celine van Meer
ma, di, do
 Peutergroep   
Brigitte Gieles
 

maandag t/m vrijdag

(wisselend rooster)

Birgit de Swaaf

maandag t/m vrijdag

(wisselend rooster)

  Marjolijn Mangelaars

maandag t/m vrijdag

(wisselend rooster)

 Groep 1-2 b  
  Helmy Nagtzaam

ma, di 

woe: eigen groep / ondersteuning onderbouwgroepen

  Marja Louer woe, do, vrij
 Groep 1-2 c  
  Sonja van den Bergh ma, woe, do, vrij
 
Kimberly Buijs
dinsdag
 Groep 1-2 d 
  Daisy Hol maandag t/m vrijdag
Groep 1-2 e 
Lianne van der Wegen ma, di, woe

Marjolein Verwijs
tevens website beheerder                                 dalton-coördinator 

dinsdag: ondersteuning bovenbouwgroepen            

do, vrij
 Groep 2-3 a  
  Judith van Osta ma, di, woe
Saskia Govers  do, vrij
 Groep 3b  
  Edith van Merriënboer ma, di, woe
  Roos Bruyninckx  do, vrij
 Groep 4b 
  José Venne  ma, di, woe
Willem Gabel do, vrij
Eefje van den Boom  do, vrij (na terugkomst zwangerschapsverlof)
 Groep 4-5a
Pauline Bombeeck ma, di, woe, do, vrijochtend
  Kimberly Buijs vrijdag
 Groep 5b  

Debbie de Vlaming      tevens dalton-coördinator

ma, di, woe, do, vrij
 Groep 6b  
  Ingrid van Hees ma, di, do, vrij
  Kimberly Buijs woe
 Groep 6-7a 
Armand Kertzman     tevens ICT-coordinator ma, di, woe, do, vrij
 Groep 7b  
  Bastiën Heemskerk ma, di, woe, do-ocht, vrij
 Groep 8a  
  Brenda de Jong ma, di, woe, do, vrij
 Groep 8b  
  Josje Gelsing  ma, di, do, vrij
  Margriet Valk / Kimberly Buijs  maandag