De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

vorderingen-groene-schoolpleinZaterdag 10 oktober zijn we begonnen aan de avonturentuin. Daar waar eerst de zandbak was, zijn de tegels weggehaald, is er geel zand ontgraven en is er zwarte grond aangebracht. Hier komen straks een hut...
jeugdprofessionalOpvoeden is leuk, uitdagend en spannend. Het is goed om te weten dat je er als ouder niet alleen voor staat! Heb je als ouder of verzorger een kleine of grote vraag hebt over opvoeden of opgroeien? De...
week-tegen-pestenDeze week is het de week tegen pesten. Daarom staan we extra stil bij wat pesten doet met iemand en wat we er tegen kunnen doen. In deze heldengame (https://heldengame.eo.nl/#/) hebben we allerlei...
week-tegen-het-pestenIn het kader van de week tegen het pesten en om aandacht voor pesten te vragen, heeft de leerlingenraad een filmpje gemaakt.Laten we hopen dat het een bijdrage kan zijn aan een Pestvrij schooljaar voor al...
een-eerste-kijkje-in-de-groepen-3-en-4Er wordt hard gewerkt in de groepen 3 en 4.  Op de foto's is dit te zien:De kinderen van groep 3 lezen in hun eerste leesboekjes en maken woorden en zinnen op hun letterdozen.Bij groep 4 krijgen de...
een-kijkje-tijdens-de-werklesDe kleutergroepen zijn het jaar van start gegaan met het thema: "Winkel".In de speelhoeken zijn winkeltjes ingericht. De kinderen spelen de rol van vakkenvuller, klant of baas van de winkel."Wel anderhalf...
het-schoolpleinDe komende weken ondergaat ons schoolplein een ware metamorfose! Afgelopen zaterdag hebben teamleden en ouders van de werkgroep groen schoolplein een begin gemaakt met de moestuin. De sfeer zat er goed...
schoolvakanties-2020-2021De vakanties en studiedagen voor volgend schooljaar zijn bekend. Handig voor als u wellicht al een vakantie wil gaan boeken. VAKANTIES:Zomervakantie 2020: 13 juli t/m 21 augustus 2020 Eerste...
op-zoek-naar-een-baan-in-het-onderwijs Kom ons leuke team versterken! Wil je meer weten over onze school, bekijk dan onze website!Sollicitatiegesprekken staan gepland op woensdagmiddag 17 juni.  
we-mogen-weer-naar-school-8We zijn ontzettend blij dat de kinderen vanaf volgende week weer naar school mogen. Zoals u weet, zorgen de regels van de overheid er wel voor dat wij aanpassingen moeten doen. Zo mogen helaas ouders nog...
we-krijgen-de-subsidieDeze week kregen we goed nieuws: onze subsidieaanvraag voor het groene schoolplein is goedgekeurd! Dat betekent dat we vanaf nu kunnen beginnen met de uitvoering van onze plannen. We starten met het...
thuis-praten-over-corona-en-thuis-lerenHet is voor iedereen een beetje wennen aan thuis leren, maar het lukt toch al aardig.  THUIS LEREN:De school heeft contact met kinderen en ouders via onder andere "teams", "parro" en via zeer frequente...
jules-ontroert-leerkrachten-van-de-wingerdJules uit groep 4 bedankt juf Amber voor les op afstand!Vandaag hebben we op De Wingerd in Roosendaal ontroerd gekeken naar dit filmpje. Hier doen we het voor!
online-leren-voor-kleutersHOE DE WINGERD KLEUTERS SCHOOL/THUISONDERWIJS BIEDTEr wordt gecommuniceerd via parro en via deze pagina op de website.Opdrachten worden als mededeling in alle kleutergroepen tegelijk verzonden op vrijdag...
open-deur-ochtend-3De open-deur-ochtend op 18 maart zal helaas niet doorgaan. In verband met nieuwe richtlijnen van het RIVM hebben we besloten om de open-deur-ochtend te annuleren. Zodra we een vervangende datum hebben...
foto-s-afgelopen-periodeOp de foto's is te zien wat de kinderen zoal beleefd en gedaan hebben in de afgelopen weken.Spelen met de nieuwe treinbaan.Spelen met autobanden en met tennisballen en buizen.Samenwerken: Maak samen een...
weekopening-4Bijna iedere maandag hebben we op school een weekopening. Een paar keer per jaar ben je aan de beurt om met je klas iets op het podium te laten zien. Zo was onze groep 17 februari aan de beurt. Wij...
juf-karin-twee-weken-op-vakantie Mag ik jullie voorstellen: De nieuwe directie van De Wingerd voor de komende twee weken.  Prins Sid, Nar Jesse en Sjampetter Jesse hebben beloofd goed voor de school te zorgen. Er zullen geen rare...
leren-presenterenIn oktober van dit schooljaar zijn we in groep 4 begonnen met het leren presenteren. Iedereen presenteertdit jaar een krantenbericht, een boekenbeurt en een spreekbeurt. Hiervoor wordt geen cijfer...