De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

lessen-in-de-buitenluchtOp verschillende manieren hebben de kinderen buitenles gekregen. Ze gingen planten in het buitenlokaal en op zoek naar plantjes op de stoepen. Bekijk de slideshow met foto's van de kleutergroepen A en B....
pasen-in-de-kleuterklasNet voor het Paasfeest hebben we in 1-2B een informatieve les gedaan over eieren. Hoe ziet een ei eruit? Van binnen en van buiten? Ze wisten er al veel over te vertellen. Maar waarom zit er nou nooit een...
project-alles-groeitDe kleuters hebben de afgelopen weken rondom het thema 'alles groeit". Laat de lente nu maar komen.Bekijk de slideshow hieronder. Zorg dat de muis niet op de foto staat, want dan loopt de slidshow...
opgeruimd-de-lente-inGroep 8 heeft hard gewerkt in onze schooltuin. Het groene schoolplein ziet er nu weer fris en netjes uit en is klaar om te groeien en te bloeien! Bedankt lieve kinderen van groep 8 en lieve hulpouders die...
hoe-spelen-wij-pannavoetbalDe kinderen van groep 6 leggen in een heel leuk filmpje uit wat de regels op ons pannaveldje zijn. 
verhaaltjes-van-groep-3De kinderen kregen de opdracht zinnen te maken bij de plaatjes, zodat er een verhaaltje ontstaat. Op de foto's ziet u een aantal van deze verhaaltjes. Veel leesplezier!
mugcakes-makenTaalles met als thema "recept lezen en schrijven". Hoe kan je dit beter leren dan door gewoon te doen. Met een eenvoudig recept in de hand en ieder zijn eigen beker en materialen, gingen de kinderen aan...
hoofdletters-met-vulpenHalverwege groep 4 leren kinderen met vulpen te schrijven. Kijk hoe prachtig de kinderen van groep 4 de hoofdletters met vulpen kunnen schrijven!
letterfeest-groepen-3In de groepen 3 kennen de kinderen alle letters. Reden voor een feestje met diploma.
wa-d-n-optreje-op-de-wingerdHet was een groot carnavalsfeest bij ons op school. Optrejes, Wagetjes kijke, Meziekquiz van Meziekmeneer Ronald, Luisterveraol van stichting carnaval, Klassenbezoek Wiegerd-Drietal en tenslotte met een...
beslisboom-mijn-kind-wel-of-niet-naar-schoolEr is een nieuwe versie van de beslisboom (d.d. 12 februari). Met nieuwe quarantaineregels, 'snotneuzenbeleid' en testadvies voor kinderen. Om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan gelden er...
geef-je-op-bij-sjors-sportief-creatiefJe kunt je weer opgeven bij Sjors Sportief of Sjors Creatief.Veel activiteiten zijn gratis.De inschrijvingen starten op 10 februari! Lees snel verder voor meer informatie. Bekijk het filmpje hierboven...
wa-d-n-optrejeWe mogen met trots aan jullie presenteren: Prins Jesse, Sjampetter Jelte en nar Nandi! Zij zullen ervoor gaan zorgen dat het toch nog een beetje carnaval wordt. Ze hebben er ontzettend veel zin in.
tullepetaonejacht-voor-kinderenWij vragen graag aandacht voor het leuke initiatief van een ouder van onze school: De kinderen moeten al zoveel missen door alle maatregelen; echte verjaardagsfeestjes, familie, school, vriendjes,...
nagespeeld-verhaal-de-hongerige-trolMet de kleuters die in de noodopvang zaten tijdens de tweede lockdown, maakte juf Marjolein een filmpje. Ze speelden het verhaal "De hongerige trol" na. Een keer voorgelezen en bij de tweede keer konden...
extra-thuislessenHier vindt u extra lessen voor het thuisonderwijs. De dramalessen van meneer Martijn, muzieklessen van meneer Ronald en bewegingsopdrachten van juf Resi. Hoe leuk is dat! Iedere keer wordt dit onderdeel...
kerst-in-coronatijd-op-de-wingerdWat doet een schoolteam als het op maandag te horen krijgt dat ze vanaf woensdag de deuren moeten sluiten vanwege de toenemende aantallen corona-besmettingen in Nederland? Verbazing, paniek, stress,...
techniekkist-hovercraftOp De Wingerd kunnen de kinderen aan de slag met techniekmateriaal. We maken onder andere gebruik van techniekkisten.Met de leskist "gas en pneumatiek" kunnen kinderen zelf een luchtboot...
gymlesPietengym! “Dit was de leukste gymles ooit, juf!” 🤩
sinterklaasviering-2020Wat was het spannend! Zou Sinterklaas wel naar De Wingerd kunnen komen? Er waren veel Hulpsinten die wel graag Sinterklaas wilden zijn, maar zo gemakkelijk is dat niet! Gelukkig kon hij toch komen! Wat...