De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

schoolvakanties-2020-2021De vakanties en studiedagen voor volgend schooljaar zijn bekend. Handig voor als u wellicht al een vakantie wil gaan boeken. VAKANTIES:Zomervakantie 2020: 13 juli t/m 21 augustus 2020 Eerste...
op-zoek-naar-een-baan-in-het-onderwijs Kom ons leuke team versterken! Wil je meer weten over onze school, bekijk dan onze website!Sollicitatiegesprekken staan gepland op woensdagmiddag 17 juni.  
we-mogen-weer-naar-school-8We zijn ontzettend blij dat de kinderen vanaf volgende week weer naar school mogen. Zoals u weet, zorgen de regels van de overheid er wel voor dat wij aanpassingen moeten doen. Zo mogen helaas ouders nog...
we-krijgen-de-subsidieDeze week kregen we goed nieuws: onze subsidieaanvraag voor het groene schoolplein is goedgekeurd! Dat betekent dat we vanaf nu kunnen beginnen met de uitvoering van onze plannen. We starten met het...
thuis-praten-over-corona-en-thuis-lerenHet is voor iedereen een beetje wennen aan thuis leren, maar het lukt toch al aardig.  THUIS LEREN:De school heeft contact met kinderen en ouders via onder andere "teams", "parro" en via zeer frequente...
jules-ontroert-leerkrachten-van-de-wingerdJules uit groep 4 bedankt juf Amber voor les op afstand!Vandaag hebben we op De Wingerd in Roosendaal ontroerd gekeken naar dit filmpje. Hier doen we het voor!
online-leren-voor-kleutersHOE DE WINGERD KLEUTERS SCHOOL/THUISONDERWIJS BIEDTEr wordt gecommuniceerd via parro en via deze pagina op de website.Opdrachten worden als mededeling in alle kleutergroepen tegelijk verzonden op vrijdag...
open-deur-ochtend-3De open-deur-ochtend op 18 maart zal helaas niet doorgaan. In verband met nieuwe richtlijnen van het RIVM hebben we besloten om de open-deur-ochtend te annuleren. Zodra we een vervangende datum hebben...
foto-s-afgelopen-periodeOp de foto's is te zien wat de kinderen zoal beleefd en gedaan hebben in de afgelopen weken.Spelen met de nieuwe treinbaan.Spelen met autobanden en met tennisballen en buizen.Samenwerken: Maak samen een...
weekopening-4Bijna iedere maandag hebben we op school een weekopening. Een paar keer per jaar ben je aan de beurt om met je klas iets op het podium te laten zien. Zo was onze groep 17 februari aan de beurt. Wij...
juf-karin-twee-weken-op-vakantie Mag ik jullie voorstellen: De nieuwe directie van De Wingerd voor de komende twee weken.  Prins Sid, Nar Jesse en Sjampetter Jesse hebben beloofd goed voor de school te zorgen. Er zullen geen rare...
leren-presenterenIn oktober van dit schooljaar zijn we in groep 4 begonnen met het leren presenteren. Iedereen presenteertdit jaar een krantenbericht, een boekenbeurt en een spreekbeurt. Hiervoor wordt geen cijfer...
letterdiplomaDe kinderen van groep 3 hadden het Letterfeest. Onze kinderen kennen alle letters van het Letterbord! Knap hè! Ze kregen van juffrouw Karin zelfs een letterdiploma.
weekopening-225 november was het de beurt voor groep 4A om de weekopening te verzorgen. Ze hebben een gedicht ingestudeerd en een dansje met als thema Sinterklaas. Wat een plezier hadden ze weer en wat deden ze het...
sinterklaastijd-in-4aWat is het toch een leuke periode van Sinterklaas en wat kunnen we dan toch veel doen. Zo hebben we met de computerles geleerd plaatjes op te zoeken en te plakken in een word document. Daarna mochten de...
1-2a-en-de-lachende-pietenHoofdpiet had ons een brief gestuurd en daarin stond dat hij hulp nodig had. Zijn pieten dansten, lachten en zongen namelijk niet meer en hij maakte zich grote zorgen. Wij bedachten een oplossing! De...
beroependag-2Wat een fantastisch leuke beroependag hebben de leerlingen van de groepen 7 en 8 achter de rug. Verschillende ouders hebben verteld hoe hun werkdag er uit ziet en welke scholen je moet afronden om hun vak...
sinterklaastijd-in-1-2dHieronder ziet u de foto's van de gezellige Sinterklaastijd.We hebben Sint en Piet gemaakt van klei. Prachtig he!We hadden onze gymschoenen gezet en hebben heel hard gezongen. De volgende dag waren alle...
studiedag-6-decemberLet op: Op 6 december heeft het team van De Wingerd een studiedag.Dus deze dag kunnen de kinderen heerlijk de hele dag met hun speelgoed van pakjesavond spelen.