De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

fijne-vakantie-allemaalWij wensen iedereen een heerlijke vakantie toe!In de vakantie worden de klaslokalen, de website, de roosters, etc. weer gereed gemaakt zodat we op 19 augustus weer iedereen kunnen ontvangen en kunnen...
schoolvakanties-schooljaar-2019-2020Voor wie alvast de schoolvakanties voor het volgende schooljaar wil weten, staan ze hieronder alvast genoemd.Zomervakantie 2019 8 juli t/m 16 augustus 2019 Eerste schooldag 19 augustus 2019 Herfstvakantie...
materiaal-voor-buitenspelen-op-het-pleinVia de actie "sparen voor je school" van supermarkt Jumbo, is er heel wat geld gespaard voor onze school. De leerlingenraad heeft dit geld mogen besteden aan knutselmaterialen en speelmaterialen voor op...
open-deur-ochtend-20-maart opendeurochtend Daltonbasisschool De Wingerd in Roosendaal Op woensdag 20 maart is het opendeurochtend op basisschool De Wingerd. De Wingerd is een openbare daltonschool in de wijk Tolberg te...
uitslag-carnavalsverkiezingDe uitslag van de carnavalsverkiezing is bekend! Wingerd-Prinses is geworden: Eefke Heirbaut Wingerd-Sjampetter is geworden: Jesse Rommens En Winger-Nar is geworden: Vincent Bookelaar! Veel leut de...
warmetruiendagVrijdag 15 februari doen wij mee aan de nationale warme truiendag. Deze dag gaat onze thermostaat omlaag, dus trek allemaal je warme trui aan!
kerstviering-2018Na weken van voorbereiden is het de werkgroep Kerst (en zoals een collega zei: “Wat zouden we zijn zonder de OV….”) en werkgroep musical gelukt er weer een onvergetelijke Kerst van te maken. De kerstman,...
kerstshow-2018We sloten het jaar 2018 af met onze jaarlijkse kerstshow.Op kerstavond schiet Professor Y professor X per ongeluk naar de maan. Ze zouden nog wel samen kerstmis vieren. Komt professor X op tijd terug op...
sinterklaasvieringHet was een gezellige Sinterklaasdag! Sinterklaas kwam aan in een energiezuinige auto. De week voor Sinterklaasdag waren alle Pieten hun energie kwijt, maar dankzij alle tips van de kinderen van De...
roosendaal-jarig-op-de-verjaardag-van-lieke-en-thijsOp 5 november was het de 750e verjaardag van Roosendaal.Thijs en Lieke uit groep 4 waren die dag speciaal uitgenodigd om naar het raadhuis op de markt van Roosendaal te komen.Dit omdat zij die dag zelf...
natuur-en-techniek-rollen14 November 2018 stond het 'rollen met voorwerpen' centraal tijdens de natuur en techniekles van de kleutergroepen.   De kinderen mochten ervaren hoe zij een bal, knikker en auto nog sneller konden...
groep-1-2d-en-1-2e-in-een-nieuw-jasjeMet vereende krachten is het oude meubilair van de groepen 1-2d en e vervangen door nieuw meubilair. Het ziet er prachtig uit.
leerlingenraadDe leerlingenraad van De Wingerd Notulen:april 2018februari 2018januari 2018november 2018september 2018 In onze leerlingenraad zitten: Staand:Jesse, Tobias, Anniek, KarsZittend:Imke, Nanne,...
kinderboekenweek-2Hier leest u wat we allemaal gedaan hebben tijdens de kinderboekenweek. Op woensdag 3 oktober werd ook op De Wingerd de kinderboekenweek feestelijk geopend. Tijdens de speciale weekopening werd er door...
onze-site-en-de-avgIn verband met de nieuwe regels rondom privacy, ziet u weinig tot geen nieuwe artikelen op onze website.In elk geval worden er nu geen nieuwe foto's geplaatst waarop kinderen herkenbaar in beeld zijn.We...
in-de-krantMet onze zonnepanelen en het daaraan gekoppelde energieproject, staan we in de krant. Bekijk ook de prachtige film waarin een goed beeld van onze zonnepanelen te zien is. 
we-zijn-weer-begonnenMet veel zin zijn wij weer begonnen!  Mooi dat we onze leerlingen met een blij gezicht binnen zagen komen. We mogen ook dit jaar weer veel nieuwe leerlingen welkom heten.  Natuurlijk is het ook best een...
wij-zijn-op-vakantieTerwijl de schoolvakantie is begonnen voor alle leerlingen, wordt er toch nog gewerkt op De Wingerd. In de vakantieperiode worden zonnepanelen op het dak van de school geplaatst en krijgen alle vloeren...
balinees-afscheidsfeest-voor-directeur-meneer-leoVrijdag 8 juni bedankten we niet alleen de hulpouders voor hun fantastische bijdrage het afgelopen jaar. We bedankten vooral ook meneer Leo voor zijn geweldige leiderschap. Hij mag gaan genieten van zijn...