De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

hallo-wij-zijn-groep-7b We stellen ons even voor. Wij zijn groep 7b en hebben er veel zin in!
opening-schooljaar-eerste-weekopeningWe zijn weer los! De rode loper lag uit voor de kinderen en tijdens de eerste weekopening die lekker in het zonnetje op ons buitenpodium plaatsvond, openden we het schooljaar.
opgeruimd-de-lente-inGroep 8 heeft hard gewerkt in onze schooltuin. Het groene schoolplein ziet er nu weer fris en netjes uit en is klaar om te groeien en te bloeien! Bedankt lieve kinderen van groep 8 en lieve hulpouders die...
hoe-spelen-wij-pannavoetbalDe kinderen van groep 6 leggen in een heel leuk filmpje uit wat de regels op ons pannaveldje zijn. 
wa-d-n-optreje-op-de-wingerdHet was een groot carnavalsfeest bij ons op school. Optrejes, Wagetjes kijke, Meziekquiz van Meziekmeneer Ronald, Luisterveraol van stichting carnaval, Klassenbezoek Wiegerd-Drietal en tenslotte met een...
beslisboom-mijn-kind-wel-of-niet-naar-schoolEr is een nieuwe versie van de beslisboom (d.d. 12 februari). Met nieuwe quarantaineregels, 'snotneuzenbeleid' en testadvies voor kinderen. Om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan gelden er...
geef-je-op-bij-sjors-sportief-creatiefJe kunt je weer opgeven bij Sjors Sportief of Sjors Creatief.Veel activiteiten zijn gratis.De inschrijvingen starten op 10 februari! Lees snel verder voor meer informatie. Bekijk het filmpje hierboven...
wa-d-n-optrejeWe mogen met trots aan jullie presenteren: Prins Jesse, Sjampetter Jelte en nar Nandi! Zij zullen ervoor gaan zorgen dat het toch nog een beetje carnaval wordt. Ze hebben er ontzettend veel zin in.
tullepetaonejacht-voor-kinderenWij vragen graag aandacht voor het leuke initiatief van een ouder van onze school: De kinderen moeten al zoveel missen door alle maatregelen; echte verjaardagsfeestjes, familie, school, vriendjes,...
kerst-in-coronatijd-op-de-wingerdWat doet een schoolteam als het op maandag te horen krijgt dat ze vanaf woensdag de deuren moeten sluiten vanwege de toenemende aantallen corona-besmettingen in Nederland? Verbazing, paniek, stress,...
techniekkist-hovercraftOp De Wingerd kunnen de kinderen aan de slag met techniekmateriaal. We maken onder andere gebruik van techniekkisten.Met de leskist "gas en pneumatiek" kunnen kinderen zelf een luchtboot...
sinterklaasviering-2020Wat was het spannend! Zou Sinterklaas wel naar De Wingerd kunnen komen? Er waren veel Hulpsinten die wel graag Sinterklaas wilden zijn, maar zo gemakkelijk is dat niet! Gelukkig kon hij toch komen! Wat...
vol-verwachting-klopt-ons-hartGaat Sinterklaas dit jaar wel komen?  Wat al hij thuis werkt? Wie neemt zijn taak dan over?  Wat is het spannend ... we zullen het zien op 4 december...
opendeurochtend-weer-filmochtendOp woensdag 4 november zou het eigenlijk een opendeurochtend zijn. Helaas konden wij u vanwege de welbekende coronamaatregelen niet ontvangen. Om u toch een kijkje te geven in de school, is van deze dag...
afscheid-juf-margrietVrijdag 30 oktober nam juf Margriet afscheid van onze school. In Indianensfeer werd zij deze dag verwelkomt door alle kinderen en leerkrachten. Met een lach en een traan namen we afscheid van...
vorderingen-groene-schoolpleinZaterdag 10 oktober zijn we begonnen aan de avonturentuin. Daar waar eerst de zandbak was, zijn de tegels weggehaald, is er geel zand ontgraven en is er zwarte grond aangebracht. Hier komen straks een hut...
jeugdprofessionalOpvoeden is leuk, uitdagend en spannend. Het is goed om te weten dat je er als ouder niet alleen voor staat! Heb je als ouder of verzorger een kleine of grote vraag hebt over opvoeden of opgroeien? De...
week-tegen-het-pestenIn het kader van de week tegen het pesten en om aandacht voor pesten te vragen, heeft de leerlingenraad een filmpje gemaakt.Laten we hopen dat het een bijdrage kan zijn aan een Pestvrij schooljaar voor al...
het-schoolpleinDe komende weken ondergaat ons schoolplein een ware metamorfose! Afgelopen zaterdag hebben teamleden en ouders van de werkgroep groen schoolplein een begin gemaakt met de moestuin. De sfeer zat er goed...
ons-daltononderwijs-in-beeldIn ons daltonhandboek staat beschreven hoe wij ons daltononderwijs vormgeven. Het is te downloaden door op het plaatje hiernaast te klikken. Hieronder leest u een samenvatting van ons handboek. In het...