De 20 nieuwste berichten


<!-- Dit zijn de 20 nieuwste berichten van deze website.-->

wij-werken-aan-een-nieuwe-websiteBeste bezoeker,Momenteel werken wij hard aan het realiseren van een prachtige, nieuwe, frisse website voor onze mooie school. Dit is de reden dat er momenteel wat minder artikelen geplaatst worden dan u...
wat-vliegt-de-tijdWat vliegt de tijd! De Wingerd bestaat dit jaar 30 jaar! Hier een foto van ons team (vroeger en nu...) En we zijn weer begonnen. Wat vliegt de tijd! Na een heerlijke zomervakantie stonden velen weer te...
wij-zijn-op-zoek-naar-uDe gemeenschappelijke medezeggenschapsraad (GMR) van onze stichting openbaar basisonderwijs West-Brabant is op zoek naar nieuwe leden. Tevens worden er twee betrokken leden gezocht voor de ‘OPR’...
koningsspelenWat was het een prachtige dag tijdens de Koningsspelen.We startten met een ontbijt in alle groepen, daarna deden de kinderen allerlei sportspelletjes rondom de school onder begeleiding van kinderen van...
paashaas-op-bezoekHoera, de Paashaas kwam langs. De kinderen zochten paaseieren in alle hoeken en gaten. Het zoeken werd beloond. Mmmm dat was smikkelen.
juf-ingrid-en-alex-zijn-trotse-papa-en-mama-geworden-van-timMet veel plezier laten wij jullie weten dat juf Ingrid en Alex de trotse ouders van Tim zijn geworden. Het gaat goed met moeder en kind. Veel geluk gewenst samen!  
letterfeest-en-letterdiplomaAlle letters zijn aangeleerd, dus tijd voor een feestje. Een letterfeestje, wel te verstaan. Juf Karin kwam iedere leerling van groep 3 feliciteren en deelde de letterdiploma's aan de trotse kinderen...
letterfeest-en-letterdiploma-2Alle letters zijn aangeleerd, dus tijd voor een feestje. Een letterfeestje, wel te verstaan. Juf Karin kwam iedere leerling van groep 3 feliciteren en deelde de letterdiploma's aan de trotse kinderen...
drumles-wat-een-muziekplezierWat hebben de kinderen genoten van de drumles van "meziekmeneer Ronald".
drumles-wat-een-muziekplezier-2Wat hebben de kinderen genoten van de drumles van "meziekmeneer Ronald".
kleuters-en-thuisonderwijsHelaas ontkomen we er nog steeds niet aan. Om verschillende redenen vindt er nog steeds af en toe thuisonderwijs plaats.Gelukkig kunnen onze kleuters ook thuis lekker aan de slag.
kleuters-en-thuisonderwijs-2Helaas ontkomen we er nog steeds niet aan. Om verschillende redenen vindt er nog steeds af en toe thuisonderwijs plaats.Gelukkig kunnen onze kleuters ook thuis lekker aan de slag.
kerstviering-2De Kerstviering kwam iets eerder dan gepland, maar niettemin was het een erg leuk feest! Ook hebben de kinderen van De Wingerd de ouderen van Roosendaal nog kunnen verrassen. De kerstwerkgroep had een...
kerst-tijdens-de-werklesMet hamertje tik en de grote blokken weten deze kleuters een echte kerstsfeer te maken.
kerst-tijdens-de-werklesMet hamertje tik en de grote blokken weten deze kleuters een echte kerstsfeer te maken. En ook de themahoek is helemaal in kerstsfeer.
opening-thema-vroeger-en-nuHet nieuwe thema van Topontdekkers "Vroeger en nu" is weer begonnen! Alle juffen en meneren van de groepen 5 en 6 kwamen als een personage uit de geschiedenis iets vertellen over hun tijd. De kinderen...
opening-thema-vroeger-en-nu-2Het nieuwe thema van Topontdekkers "Vroeger en nu" is weer begonnen! Alle juffen en meneren van de groepen 5 en 6 kwamen als een personage uit de geschiedenis iets vertellen over hun tijd. De kinderen...
we-leggen-de-rode-loper-uit-voor-sinterklaasWe leggen de rode loper uit voor Sinterklaas!Sinterklaas komt dit jaar niet overal, maar De Wingerd legt – speciaal voor hem- de rode loper uit.  Maar... waar ligt de rode loper eigenlijk? Euhm, heeft...
wereldorientatie-lekker-kokenEen van de kaarten van de methode Topontdekkers ging over gerechten van over de hele wereld. Hoe kan je daar meer van leren dan door zelf boodschappen te doen, zelf te koken en zelf te proeven. De...
gymles-in-de-grote-gymzaalDe kleuters mogen om de week in de grote gymzaal gymmen. Dit is best wel spannend maar o zo leuk.