Ons Team


Vanwege de 1.5 meter afstand die wij met elkaar moeten hebben, geen gewone teamfoto maar dit fleurige alternatief.

Eerste rij van links naar rechts:
juf Ingrid, juf Mariska, juf Roos, juf Sonja, Marie-José, meneer Peter, juf Daisy, juf Pauline, juf Marja 

Tweede rij van links naar rechts:
juf Helmy, juf Kimberly, juf Joyce, juf Karin, juf José, juf Resi, juf Nicole, juf Amber

Derde rij van links naar rechts:
juf  Edith, juf Debbie, juf Josje, meneer Ronald, juf Saskia, meneer Bastien, juf Petra, juf Judith, juf Brenda 

Vierde rij van links naar rechts:
juf Pauline, meneer Wouter, juf Lianne, juf Margriet, meneer Armand, juf Marjolein, meneer Joost, juf Celine

Niet op de foto: 
juf Helen, Christian (TSO)

Ons team in schooljaar 2020-2021​
MANAGEMENTTEAM:
     Directieteam
 Karin van Giessel
maandag t/m vrijdag
Directeur
Petra van Tilburg
dinsdag t/m vrijdag

ondersteunende directietaken 

+

Intern Begeleider

Josje Gelsing
dinsdag en vrijdag

 ondersteunende directietaken 

+

leerkracht

    Dalton-coördinatoren  


Marjolein Verwijs
dinsdag t/m vrijdag



Daltoncoördinator  
gr 1 t/m 4 



leerkracht
Debbie Stevens
dinsdag, woensdag (vrijdag)
Daltoncoördinator  
gr 5 t/m 8  



leerkracht
    Intern Begeleiders
 Petra van Tilburg
dinsdag t/m vrijdag
Intern Begeleider
groep 5 t/m 8

+

ondersteunende directietaken  
 Nicole van Kalmthout
maandag, woensdag, vrijdag
Intern Begeleider 
groep 1 t/m 4 
    Coördinatoren onder- en bovenbouw
Sonja van de Bergh 
maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
 coördinator
groep 1 t/m 3
Ingrid van Hees 
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
coördinator 
groep 4 t/m 8
 Onderwijsondersteunend personeel  
 Marie-José maandag-, dinsdag- en donderdagochtend 
 Peter van Ginderen    maandag t/m vrijdag
 Vakleerkrachten  
"meziekmeneer"Ronald 
(muziek)
   dinsdag en woensdag
Señora Pauline
(Spaans)
   donderdag
 juf Resi
(bewegingsonderwijs)
   maandag en woensdag
Onderwijsassistentes
juf Celine
 
  maandag, donderdag
+ vrijdagochtend 
juf Mariska
 
  maandag t/m vrijdag
(vrijdagen alleen in de ochtend)
juf Helen woensdag
Coördinatie Tussenschoolse opvang
 Christian    maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 Peutergroep   
van links naar rechts:
 juf Birgit
juf Marjolijn
juf Brigitte
  
 Groep 1-2 a
juf Lianne     maandag, dinsdag, woensdag 
juf Marja    donderdag en vrijdag
stagejuf Natalia 

opleiding tot onderwijsassistente
  maandag en dinsdag
 (+ woensdag v.a 19 apr)
 Groep 1-2 b
 juf Sonja   maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
 juf Helmy    dinsdag
stagejuf Nikki

opleiding tot pedagogisch medewerkster
  maandag, woensdag, donderdag
 Groep 1-2 c
juf Daisy     maandag t/m vrijdag
stagemeneer Sander

opleiding tot onderwijsassistent

  woensdag, donderdag, vrijdag 
Groep 1-2 d
juf Kimberly     maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
 juf Marja woensdag
stagejuf Joyce v. E

opleiding tot onderwijsassistente
  maandag en dinsdag
(tot de kerstvakantie) 
 Groep 3 a  
 juf Judith    maandag, dinsdag, woensdag
 juf Saskia   donderdag en vrijdag
 Groep 3 b  
juf Edith    maandag, dinsdag, woensdag
 juf Roos   donderdag en vrijdag 
stagejuf Jente

opleiding tot onderwijsassistente
  woensdag, donderdag en vrijdagochtend

 
 Groep 4 a
juf Amber    maandag t/m vrijdag
 Groep 4 b
 juf José    maandag, dinsdag, woensdag
juf Marjolein     donderdag en vrijdag
 Groep 5 a
 juf Pauline

 

  maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
juf Helmy

woensdag 
 Groep 5b 
 meneer Bastien   maandag t/m vrijdag (woensdag om de week)
juf Marjolein   woensdag om de week 
 Groep 6 b
juf Ingrid      maandag, donderdag, vrijdag
juf Debbie dinsdag en woensdag 
 Groep 6a-7a
meneer Joost     maandag t/m vrijdag
 Groep 7b
 juf Brenda   maandag t/m vrijdag
stagejuf Joyce van H
LIO-stage PABO
  donderdag en vrijdag 
 Groep 8a 
meneer Armand      maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
juf Josje    dinsdag
 Groep 8b 
 meneer Wouter   maandag t/m vrijdag 
 stagejuf Jente 
opleiding tot onderwijsassistente
  vrijdagmiddag
Invulling NPU-dagen / ondersteuning groepen
juf Margriet   maandag en dinsdag