Ons Team


In schooljaar 2021-2022 geven wij invulling aan ons jaarthema "We leggen de rode loper uit". We hopen iedereen weer fijn in de school te mogen en kunnen ontvangen. We maken er een feestelijk jaar van.

Ons team in schooljaar 2021-2022​

MANAGEMENTTEAM: 

DIRECTIE
 Karin van Giessel
maandag t/m vrijdag
Directeur
Directieondersteuners
Petra van Tilburg
dinsdag t/m vrijdag

ondersteunende directietaken 

+

Intern Begeleider

Josje Gelsing
vrijdag

 ondersteunende directietaken 

 Coördinatoren onder- en bovenbouw
Daisy Hol 
maandag t/m vrijdag
 coördinator
groep 1 t/m 3
Ingrid van Hees 
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
coördinator 
groep 4 t/m 8
    Intern Begeleiders
Nicole van Kalmthout
maandag, woensdag, vrijdag
Intern Begeleider 
groep 1 t/m 4   
 Petra van Tilburg
dinsdag t/m vrijdag 
Intern Begeleider
groep 5 t/m 8

+

ondersteunende directietaken
    Dalton-coördinatoren  


Marjolein Verwijs
dinsdag t/m vrijdag



Daltoncoördinator  
gr 1 t/m 4 



leerkracht
Debbie Stevens
maandag, dinsdag, woensdag, (vrijdagmiddag om de week)
Daltoncoördinator  
gr 5 t/m 8  



leerkracht
 Onderwijsondersteunend personeel  
 Marie-José
administratie
maandag-, dinsdag- en donderdagochtend 
 meneer Peter
conciërge
   maandag t/m vrijdag

meneer Ronald
(van Tiggelen)
conciërge

maandag t/m vrijdag 
 Vakleerkrachten  
"meziekmeneer"Ronald 
(muzieklessen)
   dinsdag en woensdag
Señora Pauline
(Spaans)
   donderdag
 juf Resi
(bewegingsonderwijs)
   maandag en woensdag
meneer Martijn
(dramalessen)
maandag 
Onderwijsassistentes
juf Mariska
 
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
juf Celine
 
  maandag, donderdag
+ vrijdagochtend 
juf Helen woensdag
 juf Jente maandag t/m vrijdag 
juf Elke   maandag, dinsdag, donderdag 
Coördinatie Tussenschoolse opvang
 Christian    maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 Peutergroep   
van links naar rechts:
 juf Birgit
juf Brigitte
juf Marjolein



zie openingstijden peutergroep
 Groep 1-2 a
juf Helmy    maandag en dinsdag
juf Lianne    woensdag, donderdag, vrijdag
 Groep 1-2 b
 juf Barbara   maandag, dinsdag

 juf Marjolein
(Lips)

 woensdag, donderdag, vrijdag
 Groep 1-2 c
juf Sonja    maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
juf Marja

  dinsdag 
Groep 1-2 d
juf Daisy    maandag, dinsdag, woensdag, donderdag
 juf Marja vrijdag
Groep 1-2 e
juf Kimberly maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
 juf Marja woensdag
 Groep 3 a  
 juf Judith    maandag, dinsdag, woensdag
 juf Saskia   donderdag en vrijdag
 Groep 3 b  
juf Edith    maandag, dinsdag, woensdag
 juf Roos   donderdag en vrijdag 
 Groep 4 a
juf Amber    maandag t/m vrijdag
 Groep 4 b
 juf José    maandag, dinsdag, woensdag
juf Marjolein 
(Verwijs)
   donderdag en vrijdag
 Groep 5 a
 juf Debbie

 

  maandag, dinsdagmiddag, woensdag
juf Ingrid

dinsdagochtend, donderdag, vrijdag
 Groep 5b 
 juf Pauline   maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
juf Marjolein
(Verwijs)
  woensdag
 Groep 6 a
meneer Bastien     maandag, dinsdag donderdag, vrijdag
(+enkele woensdagen)
juf Helmy woensdag 
 Groep 6b
meneer Joost     maandag t/m vrijdag
 Groep 7b
 meneer Ron   maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag 
juf Brenda   donderdag 
 Groep 7-8a 
meneer Armand    ma t/m vrij behalve di-middag

juf Marjolein
(Verwijs)

   dinsdagmiddag
 Groep 8b 
 meneer Wouter   maandag t/m vrijdag 
Ondersteuning groepen 7 en 8
juf Brenda     maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag